Pėdkelnės Gatta Laura 5-XL 40 Denų

Pėdkelnės Gatta Laura 5-XL 40 Denų

Gamintojas:Gatta
Prekės kodas: Laura 40
Prieinamumas: 4
  • 6.30 EUR

Galimi pasirinkimai


Išryškinkite savo stilių su "Gatta Laura 40 Den" pėdkelnėmis

Pasiduokite nuostabiam "Gatta Laura 40 den" pėdkelnių glėbiui - tai klasikinės elegancijos įsikūnijimas. Šios pėdkelnės, preciziškai pagamintos iš poliamido (90 %) ir likros (10 %) verpalų mišinio, lengvai prisitaiko prie jūsų kojų ir priglunda tarsi antra oda.

Patogumą apibūdinančios savybės:

Puikus prisitaikymas: Šios pėdkelnės, pagamintos iš Lycra verpalų, lengvai prisitaiko prie unikalių kojų kontūrų ir užtikrina neprilygstamą komfortą visą dieną.

Išskirtinis rafinuotumas: Skaidri, pusiau matinė tekstūra suteiks jūsų aprangai rafinuotumo, o kiekvienas žingsnis pagerins jūsų stilių.

Sustiprintas pasitikėjimas savimi: Patirkite pasitikėjimą kaip niekada anksčiau, nes sustiprinta kelnaičių dalis užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą kiekvieno dėvėjimo metu.

Apdovanojimus pelnęs meistriškumas:

Vartotojų apdovanojimo laimėtojas: Išrinktos geriausiu produktu klasikinių pėdkelnių kategorijoje, "Gatta Laura 40 den" pėdkelnės yra neprilygstamos kokybės ir klientų pasitenkinimo įrodymas.


Kaip jausitės su pėdkelnėmis "Gatta Laura 40 den":

Įsivaizduokite, kaip elegantiškai žingsniuojate į gatvę, o jūsų kojas gaubia šilkinis "Gatta Laura 40 den" pėdkelnių švelnumas. Judėdami pajuskite, kaip audinys prisitaiko prie kiekvieno jūsų žingsnio ir suteikia lengvo grakštumo pojūtį. Skaisti tekstūra spinduliuoja laikui nepavaldų žavesį, kad ir kur eitumėte, atkreiptų dėmesį. Pasitikėjimas savimi, patogumas ir stilius - visa tai patirsite su "Gatta Laura".

Sudėtis: 90% poliamidas, 10% likra.

Gamintojas: Gatta (Lenkija).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha