Apie mus

Turbūt lengviausias ir pigiausias būdas atnaujinti savo garderobą ir suteikti stiliui išskirtinumo yra originalios pėdkelnės.

Visais atvejais neapsiriksime išsirinkusios kūno, pilkos, juodos ar rudos spalvos pėdkelnes. Tačiau šį sezoną madingos puoštos subtiliais ornametais, raštais, juostelėmis, taškeliais, lapeliais, taip pat  tankaus tinklelio puikiai derės ir prie elegantiško, ir prie laisvalaikio darbužių stiliaus. Pėdkelnės gali atkartoti palaidinės ar suknelės audinio raštą, arba su skarele, rankine ar kitais aksesuarais sukurti visiškai naują įvaizdį.

Drąsesnės gali rinktis leopardo, tigro, roplių ar kitų gyvūnų odą imituojančius raštus. Jų šį sezoną ypač gausu ir galime rinktis iš kelių spalvų: mėlynų, pilkų, juodų, rudų. Taip pat siūlome vėl populiarėjančias kreminę, baltą, sidabrinę spalvas. Be abejo juoda – tai amžinoji klasika!

Vis dar išlieka madingos timpos, kurias galime derinti su įvairiomis suknutėmis, ilgesnėmis palaidinėmis ar marškinukais. Stilistai pataria nebijoti eksperimentuoti ir kartais pamėginti net pačius drastiškiausius variantus – gal ir ims ir suderės... Vertėtų nepamiršti, kad pagal etikėtą moterim nedera darbe ar kitoje oficialioje aplinkoje nemūvėti pėdkelnių.

Mūsų parduotuvėje rasite:

  • pėdkelnių;
  • kojinių 
  • puskojinių bei kojinaičių;
  • tamprių.

Mūsų tikslas – išsiaškinti bei patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Stengiamės pateikti Jums kuo išsamesnę informaciją apie siūlomas prekes, jų sudėtį bei dydžius. Esame pasiruošę atsakyti į Jums iškilusius klausimus, patarti kaip derinti pėdkelnes prie  konkretaus drabužio taip siekdami  kokybiško ir ilgalaikio bendradarbiavimo su Jumis.  Mums yra labai svarbi Jūsų nuomonė ir atsiliepimai.

Vyrai, tai puiki proga ir galimybė nudžiuginti savo moteris!!! Mes ne tik Jums patarsime, bet ir supakuosime Jūsų išrinktas pėdkelnės, kojines ar kojinaites kaip dovaną.

Mieli klientai, gerų Jums pirkinių bei gražaus sutaupyto laiko apsiperkant mūsų parduotuvėlėje "Pėdkelnių Pasaulis"!

Dėkojam, kad aplankėte mūsų parduotuvę.

Pagarbiai,
"Pėdkelnių Pasaulis" kolektyvas.

Rekvizitai:

MB „Mano dviratis“

Įmonės kodas: 306186867

Registracijos adresas: Projektuotojų g. 13-39, LT-37102, Panevėžys

Banko sąskaita: LT63 7300 0101 7581 3459

Bankas: Swedbank