Kojinaitės Milena Sport

Kojinaitės Milena Sport

Gamintojas:Milena
Prekės kodas: sport
Prieinamumas: 3
  • 5.50 EUR

Galimi pasirinkimai


"Milena Sport" moteriškos kojinės išryškins jūsų sportinį stilių

Išlaisvinkite komforto ir stiliaus galią su mūsų "Milena Sport" moteriškomis kojinėmis! Šios kojinės, pagamintos iš aukštos kokybės medvilnės, parodo, ką iš tiesų reiškia sportinė elegancija. Viršutinę kojinių dalį puošia ryškūs, akį traukiantys dryžiai, todėl ne tik atrodysite sportiškai, bet ir drąsiai demonstruosite madas.


Savybės, užtikrinančios komfortą:

  • Aukščiausios kokybės medvilnės mišinys: kojinės pagamintos iš aukščiausios kokybės 75 % medvilnės, 20 % poliamido ir 5 % elastano mišinio, kuris užtikrina švelnų prisilietimą prie odos, o kartu ir patvarumą bei elastingumą.
  • Akį traukiantis dizainas: Viršutinė kojinių dalis papuošta spalvotomis juostelėmis, kurios žaismingai papildys jūsų sportinę aprangą. Su šiomis vizualiai įspūdingomis kojinėmis be vargo pagerinsite savo stilių.

Privalumai, kurie jums patiks:

Patirkite aukščiausio komforto ir neprilygstamo stiliaus džiaugsmą su "Milena Sport" moteriškomis kojinėmis. Privalumai neapsiriboja tik apčiuopiamomis savybėmis:

Visą dieną trunkantis komfortas: Mėgaukitės palaimingu aukštos kokybės medvilnės pojūčiu, kai kojos apglėbia pėdas ir suteikia neprilygstamą komfortą visą aktyvią dieną.

Išraiškingas stilius: Ryškios juostelės ne tik suteiks žavesio jūsų sportiniam ansambliui, bet ir išreikš jūsų unikalią asmenybę. Kiekvienu žingsniu priverskite galvą pasisukti.

Patvarumas ir lankstumas: Aukščiausios kokybės mišinys užtikrina ilgaamžiškumą, todėl šios kojinės yra patikimas jūsų palydovas įvairioje veikloje. Judėkite drąsiai, žinodami, kad jūsų kojinės neatsiliks.

Kaip su jomis jausitės:

Įsivaizduokite malonumą įsispirti į kojines, kurios yra tarsi antra oda ir atspindi jūsų energingą dvasią. Su "Milena Sport" moteriškomis kojinėmis galėsite drąsiai žengti kiekvieną žingsnį, nesvarbu, ar eisite į sporto salę, ar tvarkysite reikalus, ar tiesiog mėgausitės laisvu pasivaikščiojimu.

Sudėtis: 75% Medvilnė, 20% Poliamidas, 5% Elastanas.

Gamintojas: Milena (Lenkija).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha