Pėdkelnės Philippe Matignon Nudite Silhouette 70 DEN

Pėdkelnės Philippe Matignon Nudite Silhouette 70 DEN

Gamintojas:Philippe Matignon
Prekės kodas: Nudite Silhouette 70
Prieinamumas: 8
  • 14.90 EUR

Galimi pasirinkimai


Išryškinkite savo siluetą su Philippe Matignon "Nudite Silhouette 70 DEN" pėdkelnėmis!

Išryškinkite savo stilių ir patobulinkite figūrą su Philippe Matignon pėdkelnėmis "Nudite Silhouette 70 DEN". Tiksliai ir elegantiškai sukurtos, šios formuojančios nepermatomos pėdkelnės yra vientisas mados ir funkcionalumo derinys. Šios pėdkelnės, sukurtos siekiant sukurti tobulą siluetą ir išlyginti jį nuo liemens iki kojų, pasižymi anatominėmis aukštesnėmis suspaudžiančiomis juostomis, formuojančiomis ir dailinančiomis figūrą. Pasinerkime giliau į šių nepaprastų pėdkelnių savybes.


1. Vientisas dizainas, užtikrinantis didesnį komfortą

Patirkite neprilygstamą komfortą su naujomis besiūlėmis Philippe Matignon "Nudite Silhouette 70 DEN" pėdkelnėmis. Ši besiūlė konstrukcija ne tik padidina komfortą, bet ir išryškina natūralų kiekvienos moters jausmingumą.

2. Nematomos po prigludusiomis suknelėmis

Mėgaukitės pasitikėjimu savimi ir elegancija su pėdkelnėmis, kurios lieka visiškai nematomos po prigludusiomis suknelėmis. Pasiekite nepriekaištingą siluetą ir natūralų įdegio efektą be jokių matomų linijų ar siūlių.

3. Išskirtiniai minkšti ir apgaubiantys siūlai

Pasimėgaukite nepakartojama prigludimo patirtimi su išskirtinai minkštu ir apgaubiančiu Philippe Matignon pėdkelnių "Nudite Silhouette 70 DEN" siūlu. Kiekvienas dėvėjimas žada aukščiausią komfortą ir prabangų pojūtį.

4. Termoreguliacinės savybės, užtikrinančios komfortą visą dieną

Dėl apdorojimo sidabro molekulėmis ir šių pėdkelnių termoreguliacinių savybių išlikite patogūs visą dieną, nepriklausomai nuo klimato sąlygų. Mėgaukitės komforto pojūčiu nuo ryto iki vakaro.

5. Basutėms pritaikyti pirštų galai universaliam stiliui

Dėl šių pėdkelnių sandalų pirštų funkcijos galite rinktis įvairų stilių. Jas derinkite prie atvirų batų ar basučių, kad atrodytumėte elegantiškai ir rafinuotai.


DUK ir atsakymai:

K: Ar šios pėdkelnės patogios dėvėti visą dieną?

A: Taip, Philippe Matignon Nudite Silhouette 70 DEN pėdkelnės yra skirtos patogiam dėvėjimui visą dieną. Išskirtinis minkštas ir apgaubiantis siūlas bei termoreguliacinės savybės užtikrina patogų dėvėjimą nuo ryto iki vakaro.


K: Ar galiu šias pėdkelnes mūvėti po prigludusiomis suknelėmis?

A: Žinoma! Šių pėdkelnių visiškai nesimato po prigludusiomis suknelėmis, jos atrodo vientisai ir suteikia natūralaus įdegio efektą be jokių matomų linijų ar siūlių.


K: Ar šios pėdkelnės formuoja figūrą?

A: Taip, šios pėdkelnės turi anatomines aukštesnes suspaudžiančias juostas, kurios formuoja ir dailina figūrą, kad siluetas būtų lygus ir dailus.


K: Ar pėdkelnės tinka įvairioms klimato sąlygoms?

A: Taip, šios pėdkelnės yra apdorotos sidabro molekulėmis ir pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis, kurios užtikrina komforto pojūtį bet kokiomis klimato sąlygomis, todėl išliksite jaukūs nepriklausomai nuo oro sąlygų.


Sudėtis: 91% Poliamidas, 9% Elastanas.
Gamintojas: Philippe Matignon (Italija).


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha