Pėdkelnės Philippe Matignon Cool Summer Collant 8 DEN

Pėdkelnės Philippe Matignon Cool Summer Collant 8 DEN

Gamintojas:Philippe Matignon
Prekės kodas: Cool Summer 8
Prieinamumas: 10
  • 10.90 EUR

Galimi pasirinkimai


Philippe Matignon Cool Summer Collant 8 DEN": geriausias pasirinkimas lengvam vasaros stiliui


Pristatome elegancijos ir patogumo įsikūnijimą jūsų vasaros drabužinėje - "Philippe Matignon Cool Summer Collant 8 DEN". Šios itin plonos elastinės 8 denų pėdkelnės iš naujo apibrėžia rafinuotumo esmę ir užtikrina, kad šilčiausiomis dienomis išliktumėte vėsios ir pasitikinčios savimi.


Savybės:

Itin lygus tobulumas: Šios pėdkelnės pasižymi itin švelniu dizainu, kuris apgaubia jūsų kojas lengvu šnabždesiu. Atsisveikinkite su nepatogumais ir pasveikinkite su elegancija be pastangų.


  • Vientisas patogumas: Šių pėdkelnių plokščios siūlės užtikrina vientisą palaimą. Judėkite visą dieną be jokio nepageidaujamo dirginimo ar trukdžių, nes šios pėdkelnės puikiai susilieja su jūsų oda.
  • Higieniškas tobulumas: Dėl higieniško minkštos medvilnės įsiuvo jauskitės gaivūs ir pasitikintys savimi kiekviename žingsnyje. Mėgaukitės neprilygstamu komfortu ir ramybe, kad visą dieną jaustumėtės kuo geriau.
  • Sandalų pirštų dizainas: Šių pėdkelnių universalumą užtikrina sandalų pirštų dizainas. Šios pėdkelnės puikiai tinka prie mėgstamų atvirų batelių ar sandalų, todėl be vargo patobulins jūsų vasaros stilių.

Privalumai:

  • Neprilygstamas pralaidumas orui: Šios pėdkelnės užtikrina neprilygstamą pralaidumą orui, todėl jūsų oda gali laisvai kvėpuoti.
  • Nematomas elegantiškumas: Šios nematomos pėdkelnės per visą kūną persišviečia ir suteikia nepriekaištingą, natūralią išvaizdą. Išryškinkite savo siluetą subtiliai rafinuotai, kad visų akys būtų nukreiptos į jus dėl tinkamų priežasčių.
  • Pasitikėjimo savimi didinimas: Žinodami, kad šios pėdkelnės yra ir stilingos, ir dailios, jauskitės tvirtai ir pasitikėkite savimi vilkėdami kiekvieną drabužį. Patirkite prabangaus patogumo ir stiliaus be pastangų transformuojančią galią.

Sudėtis: 84% poliamidas, 16% elastanas.

Gamintojas: Philippe Matignon (Italija).Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha