Puskojinės Philippe Matignon Premiere 20

Puskojinės Philippe Matignon Premiere 20

Gamintojas:Philippe Matignon
Prekės kodas: Premiere 20
Prieinamumas: Šiuo metu neturime
  • 4.90 EUR

Galimi pasirinkimai


Patirkite neprilygstamą komfortą su "Philippe Matignong Premiere 20 Sheer elastinėmis puskojinėmis

Philippe Matignong Premiere 20 elastinės puskojinės su neprilygstamu komfortu ir stiliumi. Šios itin preciziškai pagamintos ir itin patogios puskojinės - tai vientisas rafinuotumo ir funkcionalumo derinys. Atsisveikinkite su diskomfortu ir pasveikinkite laisvę, kai mėgausitės prabangiu šių permatomų, elastinių puskojinių pojūčiu. Gilinkimės į tai, dėl ko jos yra būtinas jūsų drabužinės priedas.

1. Didžiausia laisvė kojoms

Patirkite judėjimo laisvę su Philippe Matignong Premiere 20 Sheer elastinėmis puskojinėmis. Permatomas audinys suteikia lengvumo ir pralaidumo orui, todėl jūsų kojos gali lengvai judėti visą dieną.

2. Anatominė viršutinė dalis užtikrina aukščiausią komfortą

Šios puskojinės su patogia anatomine viršutine dalimi sukurtos taip, kad gerai, bet švelniai priglustų prie kojų. Atsisveikinkite su nepatogiu kasymu ir pasveikinkite su visos dienos komfortu.

3. Naudingas laipsniškas suspaudimas

Mėgaukitės laipsniško suspaudimo privalumais dėvėdami šias puskojines. Švelnus suspaudimas skatina geresnę kraujotaką, mažina nuovargį ir patinimą, todėl kojos tampa sveikesnės ir laimingesnės.

4. Ilgaamžiškumą užtikrinantis sutvirtinta pirštų dalis

Patogiai sutvirtinta pirštų dalis užtikrina ilgaamžiškumą, todėl šios puskojinės puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Atsisveikinkite su įkyriais įplyšimais ir pasveikinkite su ilgalaikiu komfortu ir stiliumi.

DUK ir atsakymai:

K.: Ar šie puskojinės tinka kasdieniam dėvėjimui?

A: Taip, tikrai! Philippe Matignon Premiere 20 elastinės puskojinės yra skirtos kasdieniam patogumui ir puikiai derina stilių bei funkcionalumą.


K: Ar šios puskojinės užtikrina pakankamą kompresiją?

A: Taip, šios puskojinės palaipsniui suspaudžia kojas, taip skatindamos geresnę kraujotaką ir mažindamos nuovargį, kad kojos būtų sveikesnės.


K.: Ar galiu nešioti šias puskojines su atvirais batais?

A.: Nors šios puskojinės turi patogiai sutvirtintą pirštų dalį, jos geriausiai tinka avėti su uždarais batais, kad išliktų vientisos ir ilgaamžės.

Sudėtis: 88% Poliamidas, 12% Elastanas.

Gamintojas: Philippe Matignon (Italija).Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha